Biblioteka roku 2022 województwa zachodniopomorskiego!

Dzisiaj z rąk dyrektora Książnicy Pomorskiej w Szczecinie Przemysława Wragi i przewodniczącej Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego Teresy Kaliny wraz z wójtem gminy Wałcz Janem Matuszewskim odebraliśmy statuetkę BIBLIOTEKI ROKU 2022 WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO. Wielki to dla nas honor i duma, że taka wiejska i na pozór niepozorna biblioteka leżąca na skraju województwa została zauważona przez tak szanowne gremium. W uroczystości uczestniczył prezes Polskiego Związku Bibliotek Jan Krajewski, radni Rady Gminy Wałcz, dyrektorki szkół gminnych, przedstawiciele powiatu, bibliotek i instytucji kultury z terenu powiatu. Bardzo Wam dziękuję wraz z moimi pracownikami, że w tak ważnej dla nas chwili byliście tu z nami.

I żeby nikogo nie urazić: dla nas nadal najważniejsi są nasi czytelnicy ❤️ Strasznie jesteśmy dumni 🙂