Spektakl teatralny BEZIMIENNY/NIEZNANY

Spektakl odbył się w ramach działań na terenach wiejskich w ramach projektu Sparse PLUS - Supporting & Promoting Arts in Rural Settlements of Europe. Słowa nie oddadzą tych emocji, wzruszeń, rozmów i wrażeń, które towarzyszyły wczoraj podczas spektaklu BEZIMIENNY/NIEZNANY Fundacja Gra/nice. Z pewnością nie raz usłyszycie jeszcze o tym łódzkim zespole, którego wrażliwość - nie tylko ta artystyczna, ale również ludzka - sprawia, że teatr jest podróżą do wnętrza siebie. Dziękujemy Biblioteka Publiczna Gminy Wałcz w Lubnie za gościnę, Aldona Piaskowska za Twoje działania z lokalną społecznością i siłę do robienia tego z taką mocą, Panu Janowi Matuszewskiemu Wójtowi GMINA WAŁCZ za obecność i wspieranie kulturalnego rozwoju tego miejsca, a wszystkim obecnym na spektaklu za tak liczne przybycie i skupioną obecność!!!